Szukasz idealnego prezentu na pierwszą rocznicę? Kup naszą listę kreatywnych, tradycyjnych i nowoczesnych prezentów.

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni – i wciąż rośnie! W książkach jest pierwszy rok małżeństwa, co oznacza, że ​​czas świętować. I chociaż ograniczenia dotyczące COVID-19 mogą na razie oznaczać wyrzucenie romantycznego wypadu lub eleganckiej rezerwacji na kolację przez okno, nadal możesz wybrać przemyślany prezent na rocznicę dla swojego małżonka lub ulubionej pary. Aby nadrobić brak wyszukanych uroczystości, poważnie podnieśliśmy poprzeczkę, jeśli chodzi o znajdowanie najlepszych prezentów na ten niesamowity kamień milowy. Niezależnie od tego, czy kupujesz coś sentymentalnego, czy wolisz zachować praktyczność, jeden z tych wyjątkowych typów na pewno Ci się spodoba. Ale zanim zaczniemy, dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tradycyjnych i nowoczesnych prezentach z okazji pierwszej rocznicy.

Tradycja na pierwszy rok

Papier to tradycyjny prezent na rocznicę. Jest kruchy, ale istotny, reprezentuje nowość młodego małżeństwa. To powiedziawszy, papier nie jest jedyną opcją. Współczesnym prezentem dla tego wspaniałego kamienia milowego jest zegar – i wierz lub nie, masz do wyboru znacznie więcej niż tylko zegarki.

Oczywiście, jeśli żadna z tych opcji nie przemawia do Ciebie, istnieje wiele innych pomysłów na prezent, które pomogą Ci świętować z drugą połową lub szczęśliwą parą. Nie krępuj się czerpać inspiracji z tradycyjnego metalu z okazji pierwszej rocznicy, jakim jest złoto lub kolor, który jest złoty lub żółty. Goździki kojarzą się również z pierwszym rokiem małżeństwa, co czyni je kolejnym wyrazem pasji i młodej miłości.

Chociaż trzymanie się tradycyjnych symboli to dobry sposób na nadanie prezentowi wyjątkowego charakteru, nie jest to jedyny sposób. Na końcu naszej listy znajdziesz alternatywne pomysły, które są równie przemyślane. Skorzystaj z najlepszej oceny, aby wybrać to, co Twoim zdaniem najbardziej im się spodoba.

Zdecydowałeś się na tradycyjny papier? Jest tak wiele kreatywnych sposobów na uczczenie papierowej rocznicy (oprócz oczywiście napisania słodkiej kartki). Znaleźliśmy jedne z najfajniejszych papierowych prezentów na rocznicę, o których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie pomyślałeś, od kolczyków origami po subskrypcje książek. Gotowy żeby zacząć? Znajdź idealny prezent na pierwszą rocznicę dla swojego męża, żony lub szczęśliwej pary właśnie tutaj.

Niezwykle znaczącym sposobem uczczenia pierwszego roku razem jest oddanie hołdu ważnemu szczegółowi z wielkiego dnia. Ponieważ w tym roku tematem przewodnim jest papier, jest to doskonała okazja, aby ożywić swoją pierwszą taneczną piosenkę na nutach, która zawsze wygląda pięknie oprawiona.

prezent
fot.pexels

Podróże mogły zostać odłożone na jakiś czas, ale to nie znaczy, że nadal nie możesz dać świetnego prezentu związanego z podróżami. Ta wspaniała mapa pinezkowa przypomni im o wszystkich przygodach, które dopiero nadejdą, i będzie wyglądać wspaniale w ich domu. Wciąż nie został sprzedany? Możesz go spersonalizować, dodając imiona, datę ślubu lub szczery cytat.

Kolczyki w kształcie motyli wykonane z recyklingowanych stron książek
Być może nie spodziewałeś się, że zobaczysz biżuterię na naszej liście papierowych prezentów na rocznicę ślubu! Te urocze kolczyki w kształcie motyli są wykonane z przetworzonych stron książek, dzięki czemu są romantycznym prezentem dla każdego, kto lubi czytać lub nietypowe akcesoria.

Oto kolejny wyjątkowy papierowy dodatek, którego być może nie widziałeś. Te specjalne spinki do mankietów są spersonalizowane małymi kawałkami zaproszeń ślubnych. Trwałe i zaprojektowane z myślą o trwałości, Twój S.O. mogą naprawdę nosić swoje serce na rękawie w postaci tego romantycznego prezentu.

Dlaczego by nie mieć eleganckiego wydrukowania przysięgi ślubnej na luksusowym papierze? Jest to nie tylko cudowne przypomnienie dnia waszego ślubu, ale także obietnic, które złożyliście. Wydrukuj je samodzielnie!

prezent
fot.pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here