Jak każda kobieta wie, legginsy są podstawą garderoby, które pasują do wszystkiego. Zawęziliśmy szeroki wachlarz produktów do pięciu różnych typów legginsów, które pasują każdego typu sylwetki.

W tej części garderoby możesz ćwiczyć, spać, chodzić na co dzień, a nawet ubrać się w nie do pracy. Na szczęście w dzisiejszych czasach marki oferują więcej typów legginsów niż kiedykolwiek, więc znalezienie idealnej pary nie powinno być trudne.Mimo że modna wygodna odzież sportowa króluje wśród millenialsów, minęły czasy, kiedy tylko młode kobiety je ubierają. Dzisiejsze kobiety chcą wyglądać wytwornie i fajnie, gdziekolwiek się pojawią, a nie mogliśmy wymyślić lepszego sposobu na styl i wygodę niż stylizacja połączona z legginsami.

 

 Legginsy z wysokim stanem

Świetnie sprawdzą się do każdego typu sylwetki. Wysoki stan ukryje twoje niedoskonałości oraz podkreśli biodra. Dzięki temu, w takim kroju legginsów będziesz się czuła nie tylko komfortowo ale i kobieco. Możesz je ubrać do pracy, na uczelnie, a nawet i na piątkowe wyjście na imprezę.

leginsy
fot.pexles

Legginsy ala skórzane

Skórzane legginsy, zarówno oryginalne, jak i sztuczne, będą Twoim ulubionym elementem garderoby na wieczorne wyjścia. Licz się z tym, że taki krój legginsów nie będzie najbardziej wygodny. Warto dodać, że takie legginsy są teraz super modne, gwiazdy takie jak Kardashianki ubierają je niemalże codziennie.

Bikery

Legginsy o pełnej długości mogą wydawać się nieco duszące podczas treningów w ciepłe dni, więc upewnij się, że masz pod ręką przyciętą parę. Bikery charakteryzują się długością do kolan. Ich nazwa wzięła się od rowerzystów, którzy od dawna uprawiają swój sport w legginsach o takim kroju. Wielki boom na bikery był w ubiegłe lato. Nic dziwnego, ponieważ są one bezsprzecznie wygodne i świetnie podkreślają naszą sylwetkę.

leginsy
fot.pexels

Tregginsy/Jegginsy

Jak najbardziej można używać tych nazw zamiennie. Jest to połączenie legginsów z jeansami. Najczęściej tregginsy składają się z materiału legginsów, ale ich wygląd przypomina jeansy. Często mają nawet naszyte kieszenie, ale pamiętaj,  że to tylko naszywki! Ten model jest idealny dla kobiet plus size, ze względu na to, że rozmiary tregginsów są nieograniczone. Ponadto są one o wiele wygodniejsze niż typowe jeansy. Te legginsy nie będą jednak idealne do użytku na siłownie, ponieważ ich wygląd jeansów może ulec uszkodzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here