Na liście ekskluzywnych pokrowców do telefonów produkty marki LuxCase zajmują szczególne miejsce. Wyróżnia je nie tylko najwyższa staranność wykonania będąca pochodną ich ręcznej produkcji, ale także użyte do ich wykonania materiały. Są to odpowiednio dobrane i poddane dalszej specjalistycznej obróbce skóry naturalne, którymi uzupełnia się amortyzujące wstrząsy, elastyczne case. Dzięki specjalnemu formowaniu skórzana powierzchnia pokrowców zyskuje niezwykle oryginalny charakter.

Etui typu nakładka

W odróżnieniu od zdecydowanej większości skórzanych pokrowców do telefonów, etui marki LuxCase nie są futerałami zabezpieczającymi całą powierzchnię urządzenia, w tym jego dotykowy wyświetlacz. To tradycyjne nakładki, które chronią jedynie obudowę telefonu i jego boczne krawędzie. Do uzupełniania elastycznej nakładki o amortyzujących właściwościach wykorzystuje się umiejętnie spreparowane skóry naturalne. To właśnie za ich sprawą etui do telefonów tej marki wyglądają naprawdę niesamowicie, od razu przyciągając uwagę każdego odbiorcy. Za ich nietuzinkowy wygląd odpowiada niezwykła kolorystyka i faktura skór naturalnych. Po odpowiednim formowaniu może przypominać skórę z krokodyla, węża czy jaszczurki. Tak wyglądający pokrowiec automatycznie odbierany jest jako produkt luksusowy, który podkreśli wyrafinowany charakter każdego telefonu.

Pokrowce dla telefonów Apple, Samsung, Huawei

Choć liczba producentów telefonów komórkowych stale rośnie, to jednak większość sprzedawanych urządzeń pochodzi zaledwie od kilku dużych producentów. Doskonałym przykładem takich firm są amerykański Apple, koreański Samsung i chiński Huawei. W związku z tym, że pokrowce LuxCase to produkty ręcznie robione, marka zdecydowała się wprowadzić na rynek jedynie ich wersje dedykowane najpopularniejszym modelom telefonów znanych producentów. Są to zatem etui skórzane dedykowane różnym wersjom telefonów Apple, Samsung i Huawei – to producenci aktualnie najlepiej sprzedających się w naszym kraju telefonów. Co więcej, są to przede wszystkim pokrowce dedykowane nowszym modelom smartfonów tych marek, a zatem urządzeniem wciąż dość drogim, które z powodzeniem można uznać za luksusowe.

Jeśli zależy Ci na ubraniu telefonu w stylowy pokrowiec, który nie tylko zabezpieczy urządzenie przed nieestetycznymi rysami, ale także nada mu wyjątkowo elegancki charakter, produkty marki LuxCase będą strzałem w dziesiątkę. To pokrowce skórzane, o niepowtarzalnej fakturze, atrakcyjnej kolorystyce i perfekcyjnym wykończeniu, dedykowane telefonom nowej generacji, pochodzącym od największych światowych producentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here