Biżuteria jest nieodłącznym elementem stylizacji. Potrafi przekształcić nudny zestaw w modny set, którego nie powstydziłaby się nawet fashionistka.

 KOLCZYKI

W tym roku w modzie są wielkie, ekstrawaganckie kolczyki. Nie powinny wiać nudą, a wręcz przeciwnie – powinny być głównym elementem przykuwającym uwagę. Kolczyki powinny być odpowiednio dobrane do kształtu twarzy aby robić piorunujące wrażenie. W modzie będą też kolczyki własnoręcznie robione, daj się ponieść wodzy fantazji i zrób sobie wymarzone, kolorowe kolczyki!

biżuteria,moda
fot.pexels

JAKIE NASZYJNIKI WYBIERAĆ?

Wszelkiego rodzaju łańcuszki, wisiorki i naszyjniki wybieraj w stonowanym stylu. W związku z rosnącą modą na ekologiczne życie w modzie są teraz wisiorki z motywem natury. Pamiętaj, naszyjnik ma być uzupełnieniem twojej stylizacji, a nie jej głównym punktem! Jeżeli chodzi o kolorystykę to wybieraj kolory ziemi oraz nude.

MODNE PIERŚCIONKI W 2021

W tym roku pierścionki zdecydowanie przyćmią resztę biżuterii. Modne staną się też sygnety wśród mężczyzn. Tutaj możesz zaszaleć, modne będą kamienie szlachetne. Wybieraj duże i kolorowe pierścionki, które będą przyciągać uwagę.

pierścionki
fot.pexels

SPINKI I OPASKI

Jest to element biżuterii włosów, który w tym roku zdecydowanie będzie na topie. Dzięki temu możesz odmieniać swój look z każdą inną spinką czy opaską. Najmodniejsze spinki to takie, które mają motyw zwierzęcy. Opaski natomiast wybieraj subtelne, najlepiej z delikatnymi perełkami lub kryształkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here