Prawie każda z nas kocha kolczyki! Bez wątpienia są one idealnym dopełnieniem stylizacji. Niemniej jednak aby jeszcze lepiej w nich wyglądać, powinniśmy pamiętać aby dobierać je do kształtu naszej twarzy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, które kolczyki będą dla Ciebie idealne!

TWARZ OWALNA

Jest to najbardziej proporcjonalny kształt twarzy. Jest ona podłużna z wyraźnie zarysowaną linią żuchwy. W związku z tym, do tego typu twarzy pasują wszystkie modele kolczyków. Niemniej jednak najlepiej będą się prezentować to długie i asymetryczne.

kolczyki
fot.pexels

TWARZ OKRĄGŁA

Tutaj szerokość jak i długość twarzy jest do siebie zbliżona. Policzki są zaokrąglone, kości niezbyt widoczne. W związku z tym najlepiej sprawdzą się kolczyki, które wydłużą i wysmuklą taką twarz. Najlepiej sprawdzą się długie i cienkie kolczyki, sięgające co najmniej do linii brody. W tym sezonie modne są wyraziste kolczyki, także polecamy poszaleć z kolorem! Unikaj kolczyków o małych rozmiarach oraz w kształcie kół.

TWARZ TRÓJKĄTNA

Taki kształt twarzy charakteryzuje się wąską brodą i szerokim czołem. Dobrze dobrane kolczyki zaokrąglą twoją buzie i nadadzą jej subtelności.Wybieraj kolczyki o okrągłych kształtach, najlepiej średniej lub dużej wielkości.

kolczyki
fot.pexels

TWARZ KWADRATOWA

Ten kształt twarzy charakteryzuje się mocno zarysowaną szczęką oraz wyeksponowanymi kośćmi policzkowymi. Wybieraj kolczyki, które trochę złagodzą twoje rysy twarzy. Najlepiej sprawdzą się malutkie delikatne kolczyki na przykład perły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here