Pierścionek zaręczynowy z założenia ma być biżuterią na całe życie. Z tego powodu warto więc zainwestować w porządny i ponadczasowy model. Sprawdź nasze propozycje i podziel się w komentarzu, który model najbardziej Ci się spodobał!

Pamiętaj, że porządny pierścionek nie musi od razu oznaczać, kosztu przysłowiowych milionów. Pierścionki z przaśnym wielkim brylantem odchodzą już do lamusa. Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji, co daje większe pole do manewru. W tych ciężkich czasach warto wesprzeć krajowych jubilerów i u nich kupić pierścionek!

PIERŚCIONKI Z KAMIENIAMI SZLACHETNYMI (INNYMI NIŻ BRYLANT)

Od kilku lat kamienie szlachetne cieszą się dużą popularnością. Pierścionki zaręczynowe też uległy tej modzie! Oprócz ponadczasowych pierścionków wysadzanych brylantami w modzie są rubiny,szafiry i bursztyny. Tutaj masz duże pole do popisów ponieważ i pojedyncze i łączone kamienie szlachetne będą się cudownie prezentować na pierścionku.

pierścionek,zaręczyny
fot.unsplash

RÓŻOWE ZŁOTO!

Pierścionki w takim kolorze zawróciły w głowie prawie każdej przyszłej pannie młodej. Ich zaletą jest to, że pasują do każdej karnacji. Są bardzo dziewczęce, a dodatkowo każdy manicure będzie dobrze współgrał z pierścionkiem i kolorze różowego złota. Dodatkowo kamienie szlachetnie bardzo dobrze się prezentują na tym kolorze.

PIERŚCIONKI Z PERŁAMI

Bezsprzecznie perły to klejnoty ponadczasowe. Nie ma epoki, w której nie byłyby na topie. Kombinacji może być wiele – jeden, dwa lub kilka pereł na takim pierścionku. Na szczęście jakiej kombinacji być nie wybrał, każda będzie wyglądać dobrze.

pierścionki,zaręczyny
fot.unsplash

PIERŚCIONKI W KSZTAŁCIE KWADRATU

Ten fason pierścionków jest modny wprawdzie od niedawna, ale zdążył już urzec wiele kobiet. Jest on najczęściej wykonywany w tak zwanym szlifie księżniczki, przez to, że jest wyjątkowo błyszczący nadaje kamieniowi wygląd brylantu. Pamiętaj tylko, żeby krawędzie nie były zbyt ostre, ponieważ może być to niebezpieczne dla nosicielki pierścionka.

KLASYKA, CZYLI BRYLANT Z AUREOLĄ

Taki pierścionek wygląda bardzo luksusowo i elegancko. Jest to jeden z klasycznych modeli pierścionków, które królowały w latach 50 wśród elit. Brylant z aureolą jest to pierścionek z brylantem wokół którego mniejsze brylanty robią obwódkę, nazywaną aureolą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here