Z radością informujemy, że na dobre w zapomnienie odeszły czasy, kiedy osoby cierpiące z uwagi na nadmierne przerzedzanie się lub też wypadanie włosów musiały rozważać transplantację włosów jako jedyny sposób, by uchronić się przed całkowitą utratą fryzury będącej niejednokrotnie istną wizytówką danej osoby. Konsumenci już od pewnego czasu rozglądali się za skutecznymi alternatywami, jako że zauważyli oni, że nawet najlepiej przeprowadzony zabieg przeszczepu nie zapewnia stuprocentowej gwarancji sukcesu, bowiem cebulki włosowe aplikowane pod skórę głowy mogą najzwyczajniej w świecie się nie przyjąć, co z kolei spowoduje konieczność ponownego poddania się temu niezbyt taniemu oraz wysoce inwazyjnemu zabiegowi…i to w dalszym ciągu bez gwarancji, że tym razem się on w pełni powiedzie, a łysienie zostanie na dobre zatrzymane.

Doskonale rozumiemy poszukiwanie innych, bardziej komfortowych sposobów poradzenia sobie z problemami ściśle związanymi z włosami, bowiem wiemy, że wiele osób panicznie boi się zabiegów chirurgicznych, a nie mniejszej grupie niezbyt uśmiecha się prezentowanie się światu z głową pokrytą nieestetycznie wyglądającymi bliznami, a w niektórych przypadkach zaczerwienieniami i podrażnieniami (występują one w sytuacji, gdy po przeszczepie standardowe zabiegi higieniczne okazują się niewystarczające, a skóra głowy zaczyna traktować przeszczep jako ciało obce i za wszelką cenę stara się je usunąć).

Alternatywą oferowaną przez nasz salon są spraye oraz proszki, których głównym elementem są mikroskopijne włókna keratynowe. To właśnie one momentalnie po aplikacji silnie przyczepiają się do włosów, sprawiając że ogół fryzury wygląda o wiele bardziej okazale, bujniej, a co najważniejsze – znacznie bardziej naturalnie, co ucieszy szczególnie klientów obawiających się, iż nałożenie tego typu środka mogłoby momentalnie dać członkom rodziny lub znajomym pogląd na to, że naturalne włosy jedynie ukrywają się pod czymś w rodzaju maseczki. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych specjalistów w branży, dzięki czemu możemy już teraz zagwarantować, że ich odróżnienie od Państwa naturalnego uczesania będzie wręcz niemożliwe, i to niezależnie od warunków atmosferycznych czy oświetleniowych.

Zakrojone na szeroką skalę badania dowodzą, że nawet regularne stosowanie włókien keratynowych nie zagraża strukturze włosów oraz nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych. Są one bowiem niewielkie, przez co nie obciążają włosów ani też nie wywierają na nie dodatkowego nacisku. Ich skład jest dodatkowo w pełni bezpieczny zarówno dla fryzury jak i dla skóry głowy, a ryzyko wystąpienia alergii lub podrażnień w kilka dni po zabiegu jest minimalne. Jeżeli Państwo również chcieliby w pełniejszym stopniu zadbać o swoją fryzurę – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej i przystępnej cenowo oferty proszków oraz sprayów z włóknami keratynowymi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here