Dekoracje potrafią odmienić wystrój wnętrza o 180 stopni. Jeżeli planujesz zmianę wnętrza swojego domu, sprawdź jakie propozycje dekoracji przygotowaliśmy.

Dekoracje są bardzo istotną częścią domu, gdyby nie one byłoby w nim pusto i nieprzyjemnie. Należy jednak pamiętać aby nie przesadzić z ich ilością. Źle sprawdzą się również dodatki, które są niespójne.

PODUSZKOWE SZALEŃSTWO

Na rynku znajdziemy poduszki o wszelakich wzorach, kolorach czy też wielkościach. Sprawdzą się do mieszkań zrobionych w każdym stylu. Najlepiej wyglądają jako dodatek do sofy czy też w sypialni. Dzięki nim odmienisz wygląd swojego mieszkania, a dodatkowo dodasz sobie wygody podczas siedzenia na kanapie! 🙂

poduszki,wnętrza
fot.pexels

DŻUNGLA W DOMU!

Jeżeli podobają Ci się balijskie wystroje wnętrz – koniecznie zaopatrz się w jak największą liczbę roślin! Nie masz czasu na zajmowanie się roślinami? Nic się nie martw, sprawdź jakie gatunki nie są wymagające !Tak naprawdę rośliny nadają się do każdego pomieszczenia, ale w salonie są bezsprzecznym must have!

PIĘKNE I PACHNĄCE

Oczywiście, że chodzi o świeczki! Najlepiej będą wyglądać w słoiku oraz w wazonie. Możemy dostać przeróżne zapachy, kolory oraz wielkości. Wybieraj te z drewnianym knotem, ponieważ są zdrowsze. Jeżeli masz ochotę, możesz samodzielnie wykonać taką świeczkę w domu.

wnętrza
fot.pexels

OBRAZY!

Nic tak nie dodaje charakteru wnętrzu jak obrazy. Nie ma znaczenia czy naścienne czy stojące, każde wyglądają świetnie. Motyw obrazu dobierz do stylu wnętrza, świetnie sprawdzą się też własnoręcznie wykonane obrazy.

DEKORACYJNE ZASŁONY

Stanowią elegancki i nieoczywisty element aranżacji wnętrza. Świetnie sprawdzą się do salonu czy kuchni. Można je kupić w przeróżnych kolorach czy długościach, idealnie dopasujesz je do swojego wnętrza. Pamiętaj tylko, żeby kupić takie, które są uszyte z wysokiej jakości materiału, aby posłużyły Ci długie lata.

Ogromnych plusem wyżej wymienionych dekoracji jest ich mobilność oraz dostępność na rynku. Jeżeli znudzi Ci się Twoje dotychczasowe wnętrze możesz z łatwością wymienić te dodatki na nowe, pasujące do aktualnego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here