Kolczyki są niewątpliwie świetnym uzupełnieniem stylizacji. Na rynku mamy do wyboru ogrom fasonów oraz kolorów kolczyków. Z tego artykułu dowiesz się jakie kolczyki warto zakupić w bieżącym roku.

Wiele stylistek powtarza, że tak naprawdę to dodatki robią całą robotę w stylizacji. Bez wątpienia jest w tym dużo prawdy, kolorowe dodatki potrafią zrobić z nudnego outfitu krzyk mody.

IM WIĘKSZE TYM LEPSZE

W tym roku najbardziej modne będą duże, wyraziste kolczyki. Zapomnij o małych perełkach, które są ledwo widoczne. Teraz liczy się błysk i dużo zdobień! Tak jak i w przypadku trendów ubraniowych, tak też w kolczykach moda zatoczy koło i do łask powróci moda z lat 70 i 80.

kolczyki,biżuteria
fot.unsplash

ZA JAKIMI WZORAMI SIĘ ROZGLĄDAĆ?

To, że w 2021 roku modne będą duże i ekstrawaganckie kolczyki już wiesz. Jeżeli chodzi o wzory to najbardziej pożądane są:

  • kolczyki pióra – tutaj możesz przebierać w modelach. Od złotych, po srebrne, aż do materiałowych. Jeżeli chcesz się trochę pobawić, to polecamy zrobić samemu takie kolczyki. Wystarczy zakupić materiały w sklepie pasmanteryjnym i dać się ponieść wodzy fantazji.
  • wielkie koła –  kolczyki koła są ponadczasowym trendem, niemniej jednak w tym roku postaw na takie o naprawdę dużych rozmiarach. W modzie są również koła z przeróżnymi zdobieniami i cyrkoniami, także masz naprawdę spore pole manewru.
  • wiszące kolczyki o asymetrycznych kształtach – w tym roku króluje asymetria! Takie kolczyki z pewnością dodadzą charakteru twojej stylizacji.

JEŻELI JEDNAK WOLISZ MNIEJSZE KOLCZYKI

W takim przypadku wybieraj modele, które mają ciekawe wzory na zawieszkach. Ostatnio na rynku roi się od kolczyków z motywem zwierzęcym czy kwiatowym. Pamiętaj, żeby unikać w tym roku klasycznych modeli kolczyków – w bieżącym roku to w ubraniach stawiaj na klasykę.

kolczyki,biżuteria
fot.unsplash

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here