Ubrania to nieodłączna część naszego życia. Nie tylko pomagają nam w ochronie przed warunkami atmosferycznymi czy też zakrywają części ciała, których na co dzień nie chcielibyśmy pokazywać, ale przede wszystkim pomagają w wyrażaniu swojej osobowości. Każde ubranie może pokazać jacy jesteśmy albo co lubimy. Własnoręcznie zaprojektowane lub przerobione są tego najlepszym przykładem.

Odzież w pełni spersonalizowana

Wykonywanie nadruków na koszulkach czy bluzach to już standard. Niestety jednak nie zawsze dają one pełną możliwość zaprojektowania takiego ubrania, jakie chcielibyśmy uzyskać. Zazwyczaj oferują tylko nadruk na środku koszulki, na piersi lub na plecach, a nie dają możliwości, by wykonać inne efekty. Przyszła pora, by to zmienić!

Projektowanie ubrań i wykonywanie ich w DIWU to zupełnie nowy wymiar personalizacji. Teraz nie będziesz już ograniczony do samego nadruku w określonym miejscu. Możesz wybrać dokładnie takie efekty, jakie chcesz, między innymi efekty spierania, vintage wash, vintage dye, wytartych szwów czy barwienia cold dye. Dodatkowo będziesz mógł nanieść na produkt inne efekty, jak dziury, podniszczenia czy chlapnięcia albo efekt ręcznie nakładanej farby. W dedykowanym programie, który zostanie ci udostępniony, wszystko jest możliwe!

Wybór odzieży z bawełny organicznej

Decydując się na wykonanie odzieży własnego projektu, na pewno chcesz sięgnąć też po najlepszy możliwy materiał. Właśnie dlatego powinieneś sięgnąć po organiczną bawełnę z certyfikatem GOTS, co oznacza, że jest ona pozyskiwana zgodnie z poszanowaniem praw etyki.

Jednocześnie naturalna bawełna odznacza się właściwościami, które na pewno spełnią twoje oczekiwania. Jest miękka i przyjemna w dotyku, a jej faktura i kształt nie zmieniają się przez całe lata. Zapewnia ona ponadczasowe, dopasowane do sylwetki stroje, które charakteryzują się oddychalnością materiału, a jednocześnie potrafią zapewnić odpowiednie ogrzewanie w chłodne dni.

Upcykling, czyli drugie życie

Być może zamiast projektować nowe ubrania, wolałbyś zdecydować się na nadanie drugiego życia starszym, które wciąż lubisz, ale nie prezentują się już idealnie. Upcykling to możliwość właśnie dla ciebie!

W przeciwieństwie do recyklingu, nie wymaga on technologii na szeroką skalę, fabryki odzyskującej surowce i przetwarzającej je na inny produkt o zazwyczaj niższej jakości. Upcykling to swoista renowacja ubrań, która polega na ich pewnym przerobieniu. Pomaga im odzyskać życie i często nadaje im nowej, większej wartości po tym, jak w procesie stopniowego niszczenia straciły swoją pierwotną wartość. Powierz to profesjonalnej firmie, a ze starych rzeczy uzyskasz nowe i zachwycające.

Upcykling dla środowiska i dla ciebie

Upcykling to forma odzysku, która na pewno spodoba się miłośnikom środowiska. Pomoże w ograniczeniu odpadów i sprawi, że ograniczone zostanie tzw. fast fashion. To również sposób na zatrzymanie przy sobie tej odzieży, której z sentymentu nie chcemy się pozbywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here