Zastanawiasz się jakie męskie fryzury i trendy zdominowały rok 2021?Oto kilka fryzur, które mężczyźni najczęściej wybierają u fryzjera!

 French Crop

Gdybyś miał podsumować rok 2020 jednym trendem fryzjerskim, to jest to: powracają klasyki. French Crop był już w modzie kilka lat temu ale jak widać moda znowu zatoczyła koło. Zamiast utrzymywać go krótko, wybierz nowoczesną wersję z wygolonymi bokami i nieco większą długością u góry.

Zwyczajne podcięcie

Podcięcie okazało się jednym z bardziej wszechstronnych i ryzykownych cięć, a jego popularności nie ustąpiła przez cały rok 2020 i utrzymuje się w 2021. Fajną opcją przy podcięciu jest zostawienie dłużej grzywki i zaczesanie jej na góry czy na bok.

włosy,cięcie
fot.pexels

Buzz Cut

Zayn Malik, Frank Ocean i inne gwiazdy wywołały modę na buzz cut. Większość z nich nie tylko ogoliła głowę na krótko ale tez zafarbowała ją na nietypowe kolory takie jak ziele,róż czy fiolet. To oryginalna fryzura da odważnych, prawdopodobnie inspirowana latami 70tymi.

 

Cezar Cut

Wybierzmy się w podróż do 1999 roku – cezar cut było wtedy zdecydowanie na topie. Jest to prosta ale i efektowna fryzura, którą ochoczą noszą gwiazdy takie jak chociażby Zac Efron. No cóż, nie da się ukryć, że trendy w modzie z lat 90. i wczesnych lat 90-tych wracają w pełnym rozkwicie.

włosy,fryzury
fot.pexels

Loczki

Niegdyś ścinane przez przedstawicieli płci męskiej, teraz pożądane. Nie mówimy tu o afro, loczki mają być mniejsze i mają dawać mniejszą objętość w porównaniu z afro. Moda na loczki rozpoczęła się rok temu, kiedy to w modzie stało się wydobywanie skrętu z włosów.

Uczesanie na jeża

Nie ma jednego właściwego sposobu na zrobienie jeża, innymi słowami quiffa, ale jego popularność opiera się na dwóch zasadach: jest to atrybut leniwego mężczyzny oraz nie ma opcji, że jeżyk nie będzie pasował do kształtu czyjejś głowy. Stylizacja jeża zajmie Ci maksymalnie 2 minuty, co jest kolejnym plusem.

Grzywka

Wśród krótkich i średniej długości włosów królują grzywki. Możesz ją układać na prosto, albo wywijając jej końce na boki. Jeżeli zdecydujesz się na grzywkę, pamiętaj, że nie zawsze będzie ona prosta w ułożeniu w związku z czym zaplanuj sobie więcej czasu rano na układanie i pielęgnacje włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here