Planujecie pierwszą kolonię dla swojego dziecka i nie wiecie, na jaką się zdecydować? Na kogis.pl macie mnóstwo możliwości. Nasze kolonie wyróżnia to, że mamy doświadczonych pracowników.

Warto jest skorzystać z naszej strony https://www.kogis.pl/kolonie, na której można wybrać odpowiednie kolonie dla dziecka.

Nasze kolonie są podzielone pod względem zainteresowań dzieci i młodzieży. Poniżej przedstawimy niektóre kolonie, które mamy dostępne.

Kolonie Przygodowe

Kolonie przygodowe są idealne dla małych detektywów oraz dzieci, które lubią survival. Są to niesamowite wakacje spędzone w lesie. Można obserwować dziką przyrodę. Dzieci w trakcie trwania kolonii przygodowej kogis.pl będą miały przeprowadzony kurs z budowania szałasu, rozpalania ogniska, czy dowiedzą się, jak można zdobyć wodę. Będzie także budowa tratwy. Przygodowe kolonie to także idealne rozwiązanie dla miłośników obserwacji dzikich ptaków i zwierząt. Dzięki naszym koloniom dzieci także nauczą się jak rozpoznać chmury, czy jak przewidzieć zmianę pogody. Kolonie przygodowe, to także idealna okazja do tego, by nauczyć się sztuki przetrwania w terenie. Będą niesamowite przygody w postaci tropienia śladów zwierząt, czy wyznaczanie kierunków. Są to bardzo przydatne rzeczy, które dzieci uczą się poprzez zabawę. Na zakończenie turnusu dzieci będą mogły zobaczyć zdjęcia i filmy z całego czasu trwania kolonii. Będzie to dla nich świetna pamiątka.

Kolonia z językiem angielskim

Jest to kolejna propozycja od Kogis.pl. Jest to idealna propozycja dla dzieci, które chcą się nauczyć angielskiego, ale wolą zrobić to w przepięknych warunkach nad morzem, wraz ze swoimi rówieśnikami. Będzie to przede wszystkim angielski na wesoło. Dzieci nawet się nie zorientują, że uczą się tego języka. Będą to swobodne zabawy, podczas których dzieci i młodzież uczy się języka. Oprócz nauki są także przewidziane w programie także wspólne ogniska.

Kolonie Taneczne

Są to kolonie dla miłośników tańca i śpiewu. Będą zabawy wokalne, gdzie dzieci i młodzież będzie mogła spróbować swoich sił wokalnych. Jest też karaoke. Dzieci będą brały udział w programach muzycznych i tanecznych. Będą mogły także same wymyślać swoje układy i choreografię. W parze z tańcem i śpiewem idzie moda. Dlatego też jest przewidziany pokaz mody. Dodatkowym atutem tej kolonii jest to, że dzieci będą mogły zrobić swoje party na plaży przy Morzu Bałtyckim. Nie samym śpiewem i tańcem człowiek żyje, dlatego też zaproponujemy Waszym dzieciom zwiedzanie najsłynniejszych miast. Będzie wycieczka do Mielna i spacer po promenadzie. Na koniec dzieci i młodzież będzie czekała niezapomniana dyskoteka. Będą także rozdawane dyplomy.

Kolonie z końmi

Jest to kolonia dla miłośników koni. Dzieci będą mogły pogłębić swoją wiedzę o koniach. Same dzieci zbudują swój tor przeszkód, ustalą zasady oraz powołają sędziego. Oprócz tego dzieci będą miały zapewnioną siatkówkę plażową. Również w programie są skoki w dal na piasku. Dzieci będą mogły także sprawdzić ile, mają siły podczas przeciągania liny. Dodatkowo można także skorzystać ze spływów kajakowych. Wcześniej dzieci zostaną przeszkolone z nauki pływania. Wszystko jest prowadzone pod kątem bezpieczeństwa dzieci. Będzie także możliwość zorganizowania kina letniego.

Czy kogis.pl, to tylko kolonie?

Jednak warto zwrócić uwagę, że kogis.pl, to nie tylko kolonie. Kogis.pl to też obozy. Obozy w naszej ofercie są zimowe i letnie. Możemy także zorganizować zieloną szkołę. Obozy zimowe mamy podzielone na łyżwiarskie, narciarskie, czy snowboardowe. Są to idealne obozy dla młodzieży i dzieci, które kochają zimowe szaleństwa. Mogą sprawdzić swoją kondycję w danym sporcie. Są też podziały ze względu na umiejętności dzieci. Może być to podział podstawowy i zaawansowany. Warto też dodać, że dzieci i młodzież, są pod stałą opieką wychowawców, obojętnie od tego, czy to kolonie, czy obozy. Kogis.pl dba o to, by nasi podopieczni byli cały czas bezpieczni, mimo że są w trakcie ciągłej zabawy.

Jak się kontaktować?

By zapisać dziecko na kolonie, trzeba skontaktować się z nami przez stronę lub telefonicznie. Można także wypełnić formularz dostępny na stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here