Bielizna, chociaż niewidoczna, musi być odpowiednio dopasowana do reszty stylizacji. Inne modele majtek i staników pasują pod wieczorową sukienkę, a inne do spodni na co dzień. Producenci bielizny starają się jednak ostatnimi czasy projektować bieliznę bardziej uniwersalną, która sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Jednym z takich produktów są majtki hipstery. W poniższym artykule podpowiemy, z czym je łączyć.

Zwyczajne codzienne stylizacje

Majtki hipstery są zdecydowanie jednym z najwygodniejszych modeli bielizny. Czyni je to idealnym rozwiązaniem na co dzień. Doskonale sprawdzą się pod sportowe i casualowe zestawienia. Niezależnie od tego, czy prowadzisz siedzący tryb życia, czy ciągle jesteś w ruchu, nie będą w żaden sposób Cię ograniczać i zapewnią komfort.

Spodnie z obniżonym stanem

Chociaż majtki hipstery w niektórych miejscach są dość zabudowane, w porównaniu z innymi fasonami są dość niskie. Dzięki temu najlepiej pasują do spodni z niskim stanem i biodrówek. Nie będą spod nich wystawać, nawet gdy usiądziesz lub się schylisz. Z pewnością będziesz się czuła dużo bardziej komfortowo, gdy nie będziesz się musiała stresować, że osoby za Tobą widzą Twoją bieliznę.

Dopasowane spódnice i sukienki

Majtki hipstery najczęściej są bezszwowe. Oznacza to nie tylko większą wygodę, ale również dyskrecję. Taki sposób wykonania zdecydowanie zmniejsza ich widoczność spod ubrań. Sprawia to, że są idealnym wyborem pod dopasowane spódnice i sukienki. Jeżeli wybierzesz cielisty kolor majtek hipsterów, nie będą one prześwitywały nawet spod bardzo jasnych, ściśle przylegających do ciała ubrań.

Do czego majtki hipstery nie pasują?

Warto pamiętać, że ten model majtek jest trochę bardziej zabudowany niż klasyczne figi. Jego szerokie boki i większa ilość materiału na pośladkach, chociaż dla niektórych osób są ogromnymi zaletami, uniemożliwiają noszenie majtek hipsterów w połączeniu z niektórymi ubraniami. Bardzo krótkie spódniczki i spodenki nie współgrają z tym modelem bielizny. Majtki hipstery mogą spod nich nieestetycznie wystawać. Może to zniszczyć całą stylizację, dlatego w tym przypadku lepiej zdecydować się raczej na mniej zabudowane fasony.

Podsumowując, majtki hipstery na pierwszy rzut oka są bielizną idealną: łączą w sobie wygodę, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Doskonale pasują do prostych codziennych stylizacji, pod eleganckie, dopasowane spódnice, a także do biodrówek. Mimo że sprawdzą się w tak wielu sytuacjach, czasami trzeba jednak sięgnąć po inne fasony bielizny. Ten model majtek może niestety wyglądać nieestetycznie w połączeniu z bardzo krótkimi szortami i mini spódniczkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here