Świecąca skóra zawsze będzie wyglądać zdrowo – jest powód, dla którego szał świecącej skóry utrzymuje się tak długo. Ale pojawia się nowy trend, który sprawia, że ​​rozważamy złagodzenie błysku, a mianowicie Cloud skin.

Stworzona przez makijażystę Dominica Skinnera, cloud skin to najnowszy trend pochodzący z zagranicy, a jeśli napływ produktów inspirowanych chmurą na półki jest jakąkolwiek wskazówką, to wkrótce będzie wszędzie. Podczas gdy szklana skóra (wraz z maślaną skórą i skórą delfina, jeśli o to chodzi), dotyczy szalonego blasku, skóra chmur jest bardziej miękkim, zamglonym, rozświetlonym od wewnątrz wyglądem. Pomyśl o słońcu przeświecającym przez pasmo chmur, po to tutaj zmierzamy. (Warto również zauważyć, że różni się to od trendu „bezchmurnej skóry” K-Beauty, który polega bardziej na doskonaleniu skóry od wewnątrz.)

Cloud skin bardzo różni się od innych trendów, które obowiązywały przed pandemią. Ludzie potrzebują większego wymiaru ze względu na wirtualny czas, w którym żyjemy. Ten wymiar, do którego się odnosi, jest dokładnie tym, co nadaje skórze chmurka, dzięki strategicznemu połączeniu pielęgnacji skóry i makijażu, aby uzyskać eteryczny, cherubinowy blask, zamiast oślepiającego, niemal mokrego blasku. Musisz mieszać tekstury tego, co nakładasz na skórę; są błyszczące, błyszczące i matowe. To właśnie tworzy efekt miękkiego skupienia, nadając skórze marzycielski, zamglony wygląd, który jest tak klasyczny i ładny – jak obraz w stylu rokoko. Jest też o wiele bardziej wybaczający w przypadku Zoom niż super błyszcząca podstawa.

skóra
fot.pexels

 

Krok 1: Przygotowanie skóry

Zacznij od super nawilżającej bazy! Następnie pozwól jej osiąść i nałóż warstwę olejku do twarzy, , który ma połysk. Teraz Twoja skóra jest lśniąca i mokra.

Krok 2: Podkład i puder

Następnie użyj mgiełki rozświetlającej, która świeci i tworzy świetną, równą bazę, użycie pędzla do polerowania pomoże Ci uzyskać równe wykończenie. Następnie ważne jest, aby przypudrować cerę, aby uzyskać ten zamglony look.

cera
fot.pexels

Krok 3: Rozświetlacz

Możesz się tutaj zatrzymać, ponieważ zroszona baza będzie już wyglądać na podkreśloną w porównaniu z puszystymi pudrowymi partiami twojej twarzy, ale jeśli chcesz naprawdę anielskiego blasku, dodaj przezroczysty, pozbawiony połysku rozświetlacz do policzków, ust, oczu oraz na łuk Kupidyna. Jeśli chcesz trochę więcej koloru to zamiast tego użyj przyciemnianego balsamu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here