Biżuteria ze stali nierdzewnej

0
1090

Wszystkie eleganckie kobiety noszą biżuterię. Może to banał, ale ja go bardzo lubię. I każdy ci to powie, że zadbana kobieta, to piękna kobieta. Na pewne rzeczy po prostu trzeba zawsze znaleźć czas. Czy to będzie fryzjer, kosmetyczka, bieganie po sklepach w poszukiwaniu nowej bluzki, czy tylko zwykły butik, w którym dobrze sprzedaje się biżuteria ze stali nierdzewnej, znajdź tę chwilę dla siebie.

Uwielbiam patrzeć na zdjęcia Audrey Hepburn, która do swoich niezwykłych stylizacji zawsze wkładała odpowiednią biżuterię. Czasem były to tylko drobne kolczyki, a czasem ogromna kolia, ale zawsze były to ozdoby, które nie gubiły się w całości i zwracały na siebie uwagę. Biżuteria ze stali nierdzewnej ma tak szeroki wybór, że na każdą okazję znajdziemy coś odpowiedniego. Czasem ten mały drobiazg jest świetnym dopełnieniem starej sukienki. Właściwie możemy szaleć, ceny nie zwalają z nóg, pozwólmy więc sobie na tę drobną zachciankę, jaką jest biżuteria ze stali chirurgicznej, np. z modnymi ostatnio kamieniami półszlachetnymi.

Stal chirurgiczna w produkcji biżuterii wykorzystywana jest równie często jak srebro czy złoto. Ostatnio moją uwagę zwróciła biżuteria ze stali chirurgicznej z tygrysim okiem. Ten półszlachetny kamień przypominający złoty lipcowy wieczór jest moim ulubionym. Pasuje do moich brązowych włosów i piwnych oczu. Ostatnio taka biżuteria ze stali chirurgicznej z tygrysim okiem dopełniła moją wieczorową stylizację, która co prawda składała się z dość niepozornej małej czarnej, ale ta biżuteria ze stali nierdzewnej w postaci zegarka z bransoletką i kolczyków nieco ją podratowała. Ja też czułam się lepiej wiedząc, że mam na sobie coś zupełnie nowego.

Stal chirurgiczna w produkcji biżuterii jest również hipoalergiczna, nie miałam więc tutaj szczególnych obaw przed jej noszeniem. Ucieszyło mnie to, ponieważ zdarzały mi się drobne wysypki, szczególnie latem, w miejscach, gdzie nosiłam zegarek i łańcuszek. Z uszami też miewałam problem, nawet gdy nosiłam srebro. Ucieszyłam się, że stal chirurgiczna w produkcji biżuterii jest pod tym względem bezpieczna. Może być także pokryta warstwą złota, jeśli szczególnie upodobaliśmy sobie właśnie taki kolor. Ja raczej wybieram tę srebrną, ale być może kiedyś zdecyduję się również na złotą. Podobają mi się zegarki z takimi bransoletkami.

A już szczególną przyjemność sprawia mi samo oglądanie gablot z tymi wszystkimi błyskotkami. A uśmiech na twarzy kobiety dodaje niezwykłego uroku, i który z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że zdobi równie dobrze jak biżuteria.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here