Perły, jak je nosić?

0
1517

Symbolem elegancji od zawsze były perły. Kobieta nosząca perły daje otoczeniu sygnał, że ma do czynienia z prawdziwą damą. Jak nosić perły, by mimo dyskretnego charakteru, przyciągały uwagę nieco bardziej i dawały się zauważyć w każdej stylizacji?

Perły mogą być prawdziwe lub sztuczne. Te prawdziwe często są rodzinnym skarbem. Wiele kobiet boi się nosić prawdziwe perły jako ich posiadaczki, ponieważ boją się, że przez nieopatrzność zostaną one gdzieś pozostawione i zagubione. Sznur efektownych pereł najlepiej prezentuje się na tle ciemnych ubrań. Wtedy najlepiej widać ich strukturę oraz blask. Wybieramy więc czarny, dopasowany golf, takie same, dopasowane spodnie prasowane w kancik.

Na szyi wieszamy przełożony, długi sznur pereł, a do tego ubieramy klasycznie skrojoną marynarkę z szerokim kołnierzem, oczywiście tez czarną. Całość wieńczą szpilki na bardzo wysokim obcasie. Włosy upiąć można w wysoki kok. Elegancja staje się ciałem. Perły lśnią swoim pełnym blaskiem w otoczeniu ciemnych ubrań. Taka stylizacja z pewnością olśni niejednego przechodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here