Jak znaleźć wiosenne trendy mody

moda wiosenna

Moda zmienia się szybciej, niż większość ludzi może nadążyć. Wiosna to często czas, kiedy kobiety wracają do trendu „nowy rok nowa ja”. Pojawia się nowa pomysłową modą na ciepłą pogodę. Jeśli ty też chcesz odmienić się z nadejściem wiosny, zwracaj uwagę na projektantów, rusz na zakupy i poznaj podstawy wiosennej mody.

Katalogi i magazyny fashion

Zacznij od katalogów. Wielu projektantów i artystów prezentuje swoje odpowiednie ubrania na nadchodzący sezon. Czasem subskrypcja jest darmowa. W szczególności, katalogi, które wychodzą od stycznia do marca, są specjalnie dostosowane do mody wiosennej.

Zajrzyj do magazynów modowych, aby uzyskać pomysły na wiosnę 2019. Czasopisma takie jak GQ, Vogue i Cosmo są ogólnie uważane za „twórców smaku”. Są w kontakcie z dużymi projektantami odzieży i często zawierają recenzje pokazów fashion. Jeśli nie chcesz wykupić prenumeraty czasopisma, kupuj lutowe lub marcowe numery, znajdziesz tam na pewno artykuły o modzie na wiosnę.

Social media i moda na wiosnę

Odwiedzaj też media społecznościowe. Coraz częściej ludzie korzystają z Internetu, aby pokazywać innym swoje osobiste rekomendacje dotyczące mody, co jest świetnym sposobem na zyskanie impulsu do zmian wiosennej mody. Strony takie jak tumblr i Pinterest posiadają specjalne sekcje poświęcone modzie.

Znajdź swoje ulubione blogi modowe. Wiele marek, projektantów i fashionistek zamieszcza swoje inspiracje online, jak również rekomendacje, gdzie można znaleźć najlepsze nowe pomysły na wiosenne stylizacje. Odwiedzaj strony z lookbook na wiosnę.

Zobacz też strony jak https://terazmoda.pl/moda/deszczowa-zima-jak-sie-ubrac/ — wczesna wiosna niewiele różni się od zimy.

Poszukaj inspiracji w cieplejszych miejscach. Jeśli masz przyjaciół w Miami, będą oni doświadczać wiosennej mody o wiele szybciej niż w Sosnowcu. Dzięki internetowi możesz przeglądać blogi fashionistek od RPA po Radom.

Pamiętaj o stylach, które często widzisz. Jeśli widzisz 5 różnych stron internetowych z dużymi paskami na sukniach, możesz być pewna, że duże paski będą niebawem trendy. Załóż Pinterest i przypinaj trendy mody, które pojawiają się właśnie na stronach fashion.

Bądź sobą tworząc modę wiosenną

Stwórz własne wiosenne trendy. Posiadanie zaufania do siebie i swojej stylizacji jest ważniejsze niż podążanie za jakimkolwiek trendem. Jeśli nadal nie znalazłaś czegoś dla siebie, polegaj na własnych kreacjach. Komfort i pewność siebie są także bardzo ważne — wyglądasz tak, jak się czujesz.

Wiosna to czas, gdy słońce wraca i kwiaty są w rozkwicie, a wiosenna moda podąża za naturą. Jasne kolory, takie jak żółty, różowy, zielony i niebieski zazwyczaj wracają na scenę wiosną. Pastele, czyli miękkie, ale jasne kolory często spotykane wokół Wielkanocy, są dobrymi podstawami wiosennej mody.

Wypróbuj żywe wzory jak paski lub wzory kwiatowe. Odważne, widowiskowe wzory przyciągają wzrok i są jak powiew świeżego powietrza po ciemnych, wyciszonych kolorach zimy. Pokaż trochę skóry. Połowa radości z cieplejszej pogody to możliwość zrzucenia z siebie zimowych ubrań. Odsłonięte barki, ramiona, szorty to znaki, że wiosna jest tutaj!

Powinnaś też w pełni wykorzystać swoje akcesoria. Kwiaty, słomiane kapelusze i jasna biżuteria to podstawowe dodatki do mody wiosennej. Baw się kombinacjami i zachowaj lekkość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak dobrać odpowiednie hobby

Odcienie skóry i ty — nasz przewodnik