Modowe GIFy na grudniowy weekend

Śmieszne gify z branży fashion!

Cześć dziewczęta, przetrwałyście Black Friday i Cyber Monday? Jak tam samopoczucie przed świętami? Przygotowałyśmy dla was kilka zabawnych obrazków, które naszym zdaniem idealnie podsumowują nadchodzący weekend. Pochodzą z serwisu giphy.com i z różnych seriali, ciekawe czy wiecie których.

Kiedy sprawdzasz szafę po zakupach w Czarny Piątek

Sex And The City GIF

Czy też tak macie? Czasem nagle ogarnia mnie nieodparte wrażenie, że tak naprawdę mam za dużo ciuchów w mojej szafie i muszę przymierzyć je wszystkie. Oczywiście, nie na raz. Robię sobie wtedy mały pokaz mody. Kiedy miałam czternaście lat, śpiewałam do mazaka jako piosenkarka, teraz od czasu do czasu zdarza mi się wcielić w słynną modelkę.

Kiedy chcesz pochwalić się nowym zakupem

Ugly Betty Shopping GIF by HULU

Po wyprzedażach pewnie masz masę nowych ciuchów, i ochotę pokazać je swojej najlepszej kumpeli. Znam takie dziewczyny, które od razu po zakupach nie nałożyły ciuchów ani razu, tylko jak burza wpadły do swojej przyjaciółki, i wymieniły się z nią nowymi nabytkami. Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby okazało się, że nigdy nie ubrały tego ciuchu!

Kiedy spotykasz się z koleżanką, by zaplanować świąteczne zakupy

Shopping GIF

Minął kolejny miesiąc, czy macie już prezenty dla najbliższych? Ja z reguły kupuję je latem — bo z reguły są to książki, które trzeba najpierw przeczytać. Ale oczywiście nie noszę ciuchów na prezent… choć przymierzanie, każda dziewczyna powie, to nie noszenie. Jednak są prezenty, które trzeba kupić teraz — słodycze, ciepłe ubrania, nowości jak DVD czy gry komputerowe. Dlatego najlepiej jest umówić się z kumpelą na sesję zakupów.

Kiedy przychodzi wypłata za listopad

Kim Kardashian Money GIF

No, może nie każdy może liczyć na świąteczną premię, ale miejmy nadzieję, że oszczędności i przedświąteczne promocje pozwolą ci dodać kilka ciekawych ciuchów do swojej szafy. Możesz nie znaleźć czasu, by wpaść do outletu, ale możesz zawsze kupić nowy modny T-shirt przez Internet. Nawet taki mały prezent może sprawić radość!

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że zaczyna się nowy sezon

Shopping GIF

Buty to doskonały poprawiacz nastroju, a kiedy masz dobry powód by kupić nową parę obuwia… cóż, przygotuj się na fajne popołudnie. Najlepiej zabierz z sobą kumpelę, która będzie mogła pomóc ci w wyborze butów… i pójść z tobą na kubek kawy po wszystkim!

Gdy zabierasz chłopaka do galerii w niedzielę handlową

girl shopping GIF

Panowie znają ten ból, prawda? Ale pocieszcie się, że kobiety czują to samo, gdy udajecie się do sklepu z elektroniką, choć macie jeszcze całkiem dobry telefon. Albo gorzej, gdy wypowiadacie się uczenie o grach planszowych w Smyku, choć nikogo powyżej trzech lat one nie interesują. Zignorujcie to i ewentualnie zaopatrzcie się w modny T-shirt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Buty z cholewami – nie tylko na zimę

Idealne fryzury na deszczową pogodę!