Co Twoje buty mówią o tobie?

Twoje ubrania mogą ujawnić wiele o Tobie. Garsonka sprytnie prezentuje strój, ale również wskazuje, że chcesz być traktowana poważniej. Asymetryczna bluzeczka może oznaczać, że jesteś we flirciarskim nastroju, podczas gdy jasne kolory mogą odzwierciedlać radosny humor. Nie zapominajmy też o butach. Twoja para obuwia może być dość wymowna, jeśli chodzi o Twoje cechy charakteru, lub przynajmniej nastrój, który chcesz przekazać.

Więc co dokładnie Twój wybór obuwia ujawnia o Twojej osobowości?

Kobiety noszące szpilki są naturalnymi liderami

Aby chodzić w wysokich szpilkach, potrzeba pewnego rodzaju pewności siebie. Eleganckie wysokie obcasy często zastraszają panie, które preferują komfort płaskich butów — ale nie ma bólu, bez zysku. To nie tylko wysokość obcasa podnosi pewność siebie; to także struktura ciała — wyprężasz się i podnosisz głowę wyżej. Szpilki są dla kobiety, która ma odwagę dowodzić salą konferencyjną, i zawsze patrzyć na innych z góry.

Buty z cholewami — dla naturalnej turystki

Buty trekingowe, motocyklowe, botki — tutaj jest zróżnicowany wybór butów z wysoką cholewą. Ale to, co łączy wszystkie użytkowniczki butów, to ich zamiłowanie do podróży. Odkrywanie nowych kultur, poznawanie nowych ludzi, poznawanie nowych ludzi, degustacja nowych potraw — wszystko to jest w kręgu zainteresowań kobiet noszących kozaki. Kobieta, która kocha wysokie buty, to kobieta, która zawsze myśli o swojej kolejnej przygodzie, czy to w Alpach, czy na Malediwach.

Możesz stale być na luzie…

Fanki Mokasynów są niekonwencjonalne

Nawiązujące do męskiej estetyki mokasyny, loafersy czy oksfordy są dla kobiety, która maszeruje we własnym tempie. Niezależnie od tego, czy chcesz nazwać ją ekscentryczną, dziwaczną, nietypową czy wolnym duchem, nie ma wątpliwości, że jest niezwykłą istotą ludzką. Taka kobieta lubi przekraczać granice, nie boi się wyróżniać z tłumu. I oczywiście żyje według własnych zasad.

Kobiety w baletkach to gracze zespołowi

Te kobiety są jak ich buty; są wszechstronne, godne zaufania i pomogą w każdej pracy. Choć mogą nie być w centrum uwagi, że często, to one są silnikiem napędzającym firmę. Kobieta w płaskich czółenkach uwielbia to, że wszyscy razem działamy dla osiągnięcia wspólnego celu.  Często pracuje bez uznania, ale w żaden sposób nie potrzebuje go, aby zrozumieć swoją własną wartość.

Fanki adidasów są asertywne

Zostań prawdziwą uliczną wojowniczką!

Możesz mieć bogatą kolekcję obuwia, ale jeśli Twoje ulubione buty to buty sportowe, to możesz nie być fanką sportu — ale na pewno jesteś gotowa do walki. Kobieta, która nosi trampki do pracy, lub zawsze ma pod ręką buty do biegania, jest kobietą, która zawsze jest w stanie sprostać wyzwaniu. Jest osobą, która wyznacza sobie codzienne cele i je osiąga, nigdy nie odkładając roboty na później. Ciężko pracuje nad wszystkim, co stanie na jej drodze, a słowo „poddać się” po prostu nie istnieje w jej słowniku.

Fanki sandałów są odważne

Niektórzy uważają, że stopy są najbardziej nieatrakcyjną częścią ciała, ale jeśli lubisz nosić sandały, nie przejmujesz się tym. Fanki sandałów jak gladiatorki czy espadryle, są pewne siebie i nie boją się wykorzystać niekonwencjonalnej mody. Nie boją się też podejmować ryzyka lub próbować czegoś, co znajduje się poza ich strefą komfortu.

Japonki i klapki mówią o relaksie

Niektórzy mogą uznać, że osoby noszące japonki są leniwe, ale zrelaksowane i łatwe w utrzymaniu to bardziej pozytywne określenie. Są to kobiety, które kochają komfort i dostępność, którzy potrzebują butów, które mogą być noszone w mieście i na plaży bez obawy o zniszczenie ich obuwia. Chociaż inni mogą nie rozumieć, dlaczego ktoś potrzebowałby masy klapek, wiesz, że możesz na nie liczyć, czy to latem, czy odpoczywając w domu.

Jak trafnie określiłabyś nasze interpretacje obuwia? Czy nie zapomnieliśmy o twoich ulubionych butach? Jeśli tak, daj nam znać!

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak skutecznie planować zakupy prezentów

Para ubrana podobnie — jak to rozwiązać?