Para ubrana podobnie — jak to rozwiązać?

Spójrzmy prawdzie w oczy: miłość jest nie tylko ślepa, ale i głupia. Niezależnie od tego, jak życie się toczy, miłość zawsze kończy się robieniem głupot. Przejawia się to w głupich gestach, w nocach spędzanych ze sobą do późna, w śmianiu się z żenujących żartów naszej kochanej osoby tak mocno, że się rozpłakałaś. Ten kop energii, który otrzymujemy, gdy jesteśmy zakochani, inspiruje nas do bycia lepszymi — i to powinno przekładać się na nasz styl.

Noszenie pary dobrze dopasowanych strojów może wydawać się niewiarygodnie tandetnym pomysłem, ale jest to współczesny trend, na który warto zwrócić uwagę. Ty i Twój partner nie powinniście się ograniczać dla koszulek z napisem typu „moja dziewczyna” /” mój chłopak” (choć nie są one najgorsze). Istnieją subtelne, stylowe sposoby na dopasowanie strojów was obojga i pokazanie światu, jak wspaniałą jesteście parą.

Koordynujcie kolory

Dopasowanie stroju pary nie musi być skomplikowane. Najprostszym sposobem na dobranie ubrań jest noszenie tego samego koloru. Aby uniknąć zbyt monotonnego wyglądu, możesz posłużyć się akcesoriami, aby nadać sobie osobisty styl — tak jak chłopak może użyć męskich dodatków, jak zegarki czy plecak. Ważne jest, aby pamiętać, że chcesz być sobą, będąc częścią duetu. Miłość nigdy nie jest logiczna, więc matematyka nie odgrywa tu żadnej roli. Jeden plus jeden równa się dwa, ale również nadal jest to jeden.

Dopasowane barwy

Znudzona monochromatycznym połączeniem? Dopasowane stroje nie ograniczają się tylko do noszenia tych samych kolorów. Ty i twój partner możecie nadal wyglądać stylowo w dopasowanych kolorach. Zainspiruj się licznymi parami celebrytów, które noszą swoje stroje na zmianę. Na przykład, kobiety mogą nosić spódnicę lub spodnie, które są w tym samym kolorze, co kurtka lub koszula mężczyzny. Możecie też wybrać komplementarne barwy — na przykład mężczyzna ubrany na zielono, a kobieta na czerwono. Jest to niezwykle prosty sposób na zsynchronizowanie wyglądu. Polecamy wypróbowanie żywych kolorów dla bardziej modnych par.

Wspólne barwy klubowe

Jeśli ty i twój luby kochacie sport, wybierz sportowy wygląd. Jeśli twój partner kocha jakiś zespół sportowy, ubierzcie ich kolory. Na pewno znajdziesz kobiece ubrania z logo zespołu — marketing nie zna granic. Kobiety, które nie chcą wyglądać tak, jakby wybierały się na siłownię, mogą wybrać bardziej „sportowy” wygląd. Za to twój chłopak może wyglądać bardziej klasycznie, nosząc proste dresy.

Stylowo i razem

Ubrania dla par nie ograniczają się do casualowych strojów. Jeśli chcecie wyglądać bardziej stylowo, dobierzcie też podobne garnitury do pracy. Poszukaj wzorów i barw dopełniających dla par, które nie chcą wyglądać zbyt podobnie. Wyglądając stylowo w dobrze skrojonym garniturze, możesz natychmiast stworzyć bardzo eleganckie combo dla siebie i swojego chłopaka. Pamiętaj jednak, że kluczem do tego wyglądu jest noszenie strojów szytych na miarę. Jeśli szukasz wyrazistego wyglądu, zawsze (i mamy na myśli ZAWSZE) upewnij się, że twój garnitur lub żakiet dobrze pasuje.

Fura, skóra, komóra

Noście dopasowane skórzane kurtki! Twój chłopak może wybrać wygląd motocyklisty, podczas gdy ty możesz połączyć prosty T-shirt i dżinsy z bardziej subtelną skórzaną skrojoną kurtką. Aby dopasować całą stylizację, polecamy również buty skórzane. Najlepsze w skórze jest to, że można ją nosić praktycznie ze wszystkim. Skórzana kurteczka wystarczy, abyś wyglądała idealnie, i stylowo prezentuje się zarówno ze spódniczką kobiety, jak i z jeansami mężczyzny.

Noś jego koszulę!

Nie jest to technicznie „pasujące ubranie”, ale jest to coś, o czym warto wspomnieć. Nic nie krzyczy „jesteśmy parą” bardziej niż wyglądanie, jakbyśmy nosili sobie nawzajem swoje ubrania, kiedy tylko jest to możliwe. Kobiety, które noszą koszulę swojego chłopaka, wyglądają bardzo seksownie. Kluczem do tego jest wybór koszuli, która dobrze pasuje. W zbyt dużej koszuli możesz wyglądać jak menel (nie wspominając już o tym, że to nie jest za bardzo atrakcyjne dla twojej sylwetki).

Które z tych wskazówek zamierzasz wypróbować w tym tygodniu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej lub na naszej stronie na Facebooku!

2 Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co Twoje buty mówią o tobie?

Różowy — wieczna zmora kobiet