Jak kupować w Czarny Piątek

Nasz przewodnik

Kiedy myślimy o Czarnym Piątku, Zielonym Poniedziałku, Cyber Poniedziałku, Small Businessowej Sobocie… i tym podobnych okazjach, łatwo dojść do wniosku, że wkrótce będzie nazwa i specjalna wyprzedaż dla każdego dnia w roku. Tak czy siak, nie ma wątpliwości, że także w Polsce Czarny Piątek i tydzień prowadzący do niego oferuje świetne wyprzedaże w branży fashion, więc to genialny pomysł, aby przejrzeć wszystkie oferty w sieci i być gotową do działania, gdy nadejdzie gotowa

Miej gotowe ulubione oferty

Większość sklepów internetowych z odzieżą damską organizuje jakąś promocję pod koniec listopada i bardzo się spręża, szykując promocje… co oznacza, że szykują promocje. Dlatego warto zapisać się na newsletter czy profil facebookowy, by wiedzieć zawczasu, gdzie szykuje się jakaś promocja. Przydają się też porównywarki cen, choć jeśli z nich korzystasz, możesz nie zdążyć na ostatnią chwilę.

Zrób listę i trzymaj się jej

Łatwo jest uciec od wyprzedaży, ale wiemy, że niejedna z naszych czytelniczek ma specjalne pudło pełne kapeluszy, rękawiczek, za małych butów, które kosztowały 10 złotych i po prostu grzech było nie kupić. Jednak jeśli nie potrzebowałaś tych ubrań, to nawet 5 złotych to za dużo! Zawsze trzymam się zasady, że jeśli nie chcesz kupić tego ciucha, nie potrzebujesz go, to nie jest to okazja, ważne jest, aby pamiętać, że często sklepy oferują stare zapasy – Black Friday to często sposób na pozbycie się starego asortymentu. Uważaj więc, by nie kupić czegoś, co wyjdzie z mody za rok!

Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest zajrzeć do swojej szafy i zobaczyć, czego Ci brakuje lub spojrzeć na listę życzeń i wybrać to, co już dawno planowałaś kupić. Zrób listę i trzymaj się jej!

Ustal budżet

To bardzo ważne! Łatwo jest się ponieść i myśleć o sprzedaży jako inwestycji i że praktycznie oszczędzasz pieniądze, ale tak naprawdę wydajesz je na przyjemności – nowa torebka jest dla ciebie, nie jako centralny punkt ensemble. Czy torebka jest warta połowy pensji? Ustal sobie budżet na dni promocji i trzymaj się go. Idąc na zakupy, weź gotówkę – nie kartę kredytową czy płatniczą.

Mamy nadzieję, że te porady pomogły ci w zaplanowaniu dnia zakupów. Podziel się z nami swoimi pomysłami na Czarny Piątek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekomendacje Terazmoda.pl na jesień 2018