Cardi B i jej nowa modowa kolekcja

Wszyscy pamiętamy ostatni singiel Cardi B, w którym przywoływała swoje buty od Christian Louboutin, „Bodak Yellow”. Widać, że ta znana nowojorska raperka jest prawdziwą fashionistką, co niedawno uczyniła, łącząc siły ze znaną marką Fashion Nova, aby wprowadzić na rynek swoją pierwszą kolekcję odzieży. W kraciastym żakiecie, wykończonym aksamitem i garniturami w kratę zainspirowanymi przez film Clueless, czyli Słodkie zmartwienia, Cardi B zdołała sprzedać kolekcję w ciągu kilku minut.

Cardi B to amerykańska raperka znana z tekstów i występów w reality TV. Urodzona i wychowana w The Bronx w Nowym Jorku, po raz pierwszy zwróciła uwagę na sobie, gdy zdradziła historię swojej kariery jako striptizerka w mediach społecznościowych. Stała się sławna w Internecie po tym, jak kilka jej postów i teledysków wideo zyskało sobie sławę na Vine i Instagram. Jej pseudonim pochodzi od rumu Bacardi.

Cardi B rozpoczęła swoją pierwszą współpracę z Fashion Nova w środę (14 listopada) wieczorem w Los Angeles. Miało to miejsce na koncercie, na którym wystąpili Cardi, City Girls, Saweetie i inni. Coraz częściej raperki interesują się modą, a kontrowersyjne teksty Cardi odzwierciedlały przebojowe stylizacje modowe na jesień 2018.

Fashion Nova ma teraz prawie 14 milionów followersów na Instagramie, co według niektórych szacunków czyni firmę najpopularniejszą marką modową. Według Google Fashion Nova znalazła się w gronie pięciu najczęściej wyszukiwanych marek odzieżowych, tuż obok marek jak Gucci, Louis Vuitton, Supreme i Chanel. Jednak Fashion Nova ma mniejszy zasięg i nie mają dostępu do budżetów i modelek jak Gucci czy Chanel.

Fashion Nova na swojej stronie internetowej stwierdza, że uważa klienta za „gwiazdę” swoich stylów, a ichubrania mają tylko przebudzić potencjał klientek. Są też stosunkowo tanie – 50 dolarów za sukienkę. Tak więc wszystko w ofercie Fashion Nova i Cardi B, od iskrzących body po lśniące sukienki podkreślające biodra, służy do pokazania sylwetki kobiety noszącej ubranie. Ponadto, w przeciwieństwie do świata pret-a-porter, który na ogół faworyzuje szczupłe modelki, Fashion Nova znalazła wiele fanek wśród kobiet o szerszych biodrach i większych pupach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekomendacje Terazmoda.pl na jesień 2018

Czym jest Czarny Piątek?